Język: PL EN RU

O firmie

Hodowla szynszyli CHI-KA zlokalizowana jest w południowo-wschodniej Polsce w województwie podkarpackim.
Specjalizujemy się w hodowli szynszyli odmiany STANDARD, produkując kilka tysięcy skór rocznie.

CHI-KA rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Od początku głównym celem było wykreowanie skór najwyższej jakości przy użyciu nowoczesnych technologii. Stado liczy obecnie ok. 3000 matek stada podstawowego na powierzchni 1600 m2 nowoczesnych budynków o wysokim standardzie wybudowanych na potrzeby fermy.

W 2008 roku z racji potrzeb  formalnych firma przyjęła status spółki jawnej. W pierwszych latach działalności firma nabierała doświadczeń, pozyskiwała kontakty (zarówno handlowe jak i hodowlane) w zakresie produkcji skór z szynszyli. Kiedy obsługa procesu produkcji skór została opanowana perfekcyjnie, firma postanowiła wprowadzić w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie nowe produkty w postaci żywych szynszyli, jak również klatki hodowlane dla szynszyli, stawiając na pierwszym miejscu jakość, tak aby dostarczane klatki były w pełni bezpieczne, zoptymalizowane w obsłudze i mogły służyć przez wiele lat. Do dalszej hodowli wyodrębniamy tylko najlepszej jakości szynszyle.

Produkcja klatek hodowlanych dla szynszyli oraz elementów wyposażenia klatek dla szynszyli została bardzo szybko dostosowana do wymagań i oczekiwań klientów wykorzystując doposażenie maszynami i modernizację przestrzeni produkcyjnej, a ich ceny pozostają atrakcyjne w stosunku do oferowanej jakości.

Na chwilę obecną jesteśmy największą hodowlą szynszyli w Polsce, produkujemy kilka tysięcy klatek dla szynszyli rocznie, kilkadziesiąt tysięcy elementów wyposażenia klatek dla szynszyli, zaspokajając potrzeby wielu polskich i zagranicznych hodowców.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hodowli!!!